Zabiegi Manicure/Pedicure

Tradycyjny zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci zakończony nałożeniem klasycznego lakieru na płytkepaznokciową.
Zabieg wykonywany produktami światło utwardzalnymi. Daje długotrwały efekt bez obaw o odpryski.
Polega na precyzyjnym opracowaniu skórek frezarką i wtłoczeniu lakieru „pod skórki”, dzięki czemu efekt daje wrażenie „wychodzenia” produktu spod skórek. Pozwala on dłużej cieszyć się nieskazitelnym manicure aniżeli manicure klasyczny czy hybrydowy.
Przedłużenie naturalnej płytki paznokcia produktami światłoutwardzalnymi (do rozm. 2) + kolor
Uzupełnienie żelem w miejscu odrostu naturalnej płytki paznokcia produktami światłoutwardzalnymi
To prawdziwa witaminowa uczta. Polega na zregenerowaniu oraz wzmocnieniu płytki paznokcia olejkami poprzez ich odpowiednie wpolerowanie. Zabieg jest naturalny, odprężający i kojący.
Jest to zabieg nieinwazyjny, podczas którego stosujemy jedynie naturalne produkty, bez ingerencji narzędziami mogącymi przerwać ciągłość naskórka tj. cążki czy frezarka. Polega na odsunięciu skórek, opiłowaniu, wypolerowaniu oraz nałożeniu witaminowej odżywki na płytkę paznokciową.
Usuniecie starej masy hybrydowej/żelowej
Indywidualnie dobrana metoda naprawy paznokcia
Oferujemy szeroki wachlarz metod, cenę należy doliczyć do zabiegu manicure. Uzależniona jest ona od zastosowanych produktów/technik (np. kamienie/cyrkonie/folie/ornamenty/grafiki/ombre/french konstrukcyjny/akwarele itd.)
Zabieg pielęgnacyjny polegający na pozbyciu się zrogowaciałego naskórka poprzez peeling skóry dłoni oraz nawilżenie naturalnymi produktami, wcieranymi w naskórek podczas masażu
Zabieg pielęgnacyjno-upiększający. Celem jest pozbycie się wierzchniej warstwy zrogowaciałego naskórka stóp, kąpieli stóp w najwyższej jakości produktach zakończonym położeniem klasycznego lakieru na paznokcie.
Zabieg pielęgnacyjno-upiększający. Celem jest pozbycie się wierzchniej warstwy zrogowaciałego naskórka stóp, kąpieli stóp w najwyższej jakości produktach zakończonym położeniem światłoutwardzalnego lakieru na paznokcie.
Wyprowadzeine płytki paznokcia do naturalnego wyglądu produktami żelowymi